Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
DLA MNIE SĘDZIA JAK W MOIM PRZYPADKU TO JEDNO WIELKIE GÓWNO , SAM MNIE NAMAWIAŁ ŻEBYM SIĘ PRZYZNAŁ BO JAK NIE TO MNIE ........... , WIĘC GÓWNA SIĘ NIE RUSZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tak jest w wielu sądach ... Sędziom wolno wszystko, a protokolantom NIC - morda w kubeł rób co ci każę, bo na twoje miejsce jest kolejka w urzędzie pracy! Mamy marne pensje (nikt nie ma na rękę 2.000 zł), od 8 lat ŻADNYCH podwyżek, a o premiach to słyszy się w innych zakładach pracy, ale nie w sądach... jesteśmy zastraszani, mobbing jest codziennością, na którą nawet PIP nie ma mocnych, a związki zawodowe są fikcją... Pracy i spraw przybywa, etatów ubywa, bo Ministerstwo liczy sobie jakieś wskaźniki, liczba sędziów na liczbę sekretarzy, ale do sekretarzy doliczają jeszcze asystentów i referendarzy, którzy za sekretariat nawet jednego pisma nie wyślą, tylko robią za sędziów, i sekretariatom roboty dokładają... Informatyzacja miała ponoć pomóc, a tymczasem klikania w system jest więcej w jednej sprawie niż kiedyś przekładania karteczki, kaleczki i pisania ręcznego... Zgroza! A jeszcze w kwestii traktowania - mnie też jedna sędzia chciała podstępem wywalić po 25 latach z pracy (zaatakowałam ją aktami na korytarzu /szer.1m/ i dopuściłam się uszkodzenia jej naskórka przedramienia... plan działania obmyślałam chyba z miesiąc zanim się na nią rzuciłam - a poważnie: najnormalniej w świecie po prostu korytarz wąski, ja z aktami, ona też i bęc... zderzenie, jakich wiele dziennie) wystosowała pismo do Prezeski, Przewodniczącej, Pani Dyrektor, nawet do SO, ale w efekcie sama z siebie zrobiła pośmiewisko - fakt, bardzo muszę uważać, bo nie wiem kiedy ona i jej mąż coś uknują i serio wylecę, też pracowała w innym sądzie zanim do nas przyszła, tam odetchnęli z ulgą po jej odejściu, a u nas ... - pisałabym do rana.... Teraz pracuję z rewelacyjną Panią Sędzią, taką jakiej życzę każdemu Sekretarzowi Sądowemu :) st.sekr.sąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz rozumiecie dlaczego minister Gowin chciał zaorać część takich prowincjonalnych sądów? I dlaczego potem odkręcono jego decyzję
Gowin chciał "zaorać " małe sądy... i sprawy przesłży na większe... tzn. wiecej pracy dla protokolantów, a pensja ta sama... Gowin sobie nie zdawał sprawy co narobił... osoba komentująca dokładnie tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz rozumiecie dlaczego minister Gowin chciał zaorać część takich prowincjonalnych sądów? I dlaczego potem odkręcono jego decyzję
Nie chodzi o prowincjonalne sądy, tam tez są ludzie, którzy chcą pracować i zarabiać... Plan Gowina ok, ale niechby zrobił porządek z niekompetentnymi sędziami, bo tych jest stanowczo za dużo i wyżej sr.. niż d.. mają... Immunitety to tylko ich dupochrony - WSZYSCY OBYWATELE POWINNI BYĆ RÓWNO TRAKTOWANI W ŚWIETLE PRAWA !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpieczna Polska, bezpieczni obywatele ha! ha! Na łasce sędziów- przstępców. Doświadczyłem osobiście tych SK... poczynań w koszalińskie sądzie. Naciski senatora PO (wsadzonego przez lokalnego barona człnka rządu P.Kopacz znaneego z "nielegalnych" taśm prawdy KRS) spowodowały , iż zniszczono mi rodzinną firmę zdrowie i nabito jak uprzednio zagrożono w długi.I dużo innych cyrku w z.komornikiem też swojakaem.np żona nie ma żadnych dokumentów tożsamości bo trzymaje od paru lat Komornik sędzią tylko czeka aż oświadczył nieprawdę, że dokument żona zgubiła lub zniszczyła.żeby było jeszcze śmieszni i straszne budynki sądu od niepamiętnych czasów zabezpiecza ta sama ochrania ręką firma, której pracownicy byli UB-cy nie pozwalali wchodzić do budynku sądu wzywając przy tym od ... nawet nie da się cytować.BĘDĄC POZBAWIENI DOKUMENTÓW TOŻSAMOŚCI NIE MOŻEMY NAWET WYJECHAĆ Z TEGO SYFU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No git majonez ! Taki mamy Sąd i szanownych Sędziów, dlaczego rozprawy nie są nagrywane ? Będzie wiadomo komu wierzyć, jeżeli Sędziowie mataczą i porzed nimi mamy PRZYSIĘGAĆ. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki premier,jaki rząd takich i sędziów mamy.Nic tylko zlać to ciepłym moczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odebrać im imunitety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem kierownikiem tej szatni i co mi pan zrobi?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mnie nie to nie dziwi? Odpowiedż prosta bo byłam świadkiem na rozprawie syna o kontakty z dzieckiem.Sędzina, adwokatka matki z urzędu to koleżanki, a policjant chociaż powołany przez ojca bezczelnie stał sie nagle świadkiem matki i kłamał w sądzie pod przysięgą,- dowody na jego kłamstwa były w tym samym sądzie tylko winnym dziale - o eksmisję. Sędzina ze swoim zespołem rozbiła wszystko żeby prawda nie była brana pod uwagę. Właściwie to te panie zamiast pomóc w porozumieniu jeszcze bardziej skłóciły, podżegały - młodzi dogadali się dopiero po interwencji RZ P Dz jak skończyły się rozprawy. Ja jestem tylko ciekawa ile zmian było w protokołach co trzeba było zmienić żeby rzeczywistość nie wyszła na jaw. tylko była tak zap[isana jak chciała p sędzina - ale odwołanie nic nie dało bo np p w-ce Prezes Woj. Sądu dała odpowiedż pod dyktando sędziny i to jeszcze opierając się na badaniu ROR, którego nigdy nie było - co warte są więć sądy, sędziowie i ich prezesi? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śitwa,śitwa i jeszcze raz śitwa. Jedna komunistyczno - konfidencka śitwa z dziećmi resortowymi w tle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sędziowie myślą że są nadludzmi. Nikt im nie podskoczy,nikt nic nie zrobi,prace mają do końca życia i gwarantowaną emeryturę. Mają w nosie wszystko i wszystkich, przecież wkurzony klient itak nawrzeszczy na sekretarkę bo z orzecznikami się nie rozmawia poza salą rozpraw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki ciąg zdarzeń możliwy jest tylko w teoretycznym państwie, gdzie sędziowie dość często bywają notorycznymi przestępcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I takie śmieci zakładają łańcuch z orłem i mówią, że orzekają w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To poczytajcie jak cuda robią w Bielsku-Białej - www.facebook.com/wiezieniezamilosc, do tego prokuratora chce twórce bloga wsadzić do więzienia własnie za stworzenie bloga, ujawnienie prawdy CBA oraz za.... udzielanie wywiadów o tej sprawie . Polecam.. historia lepsza niz z filmu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odebrac przestepcom w togach immunitety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odebrac przestepcom w togach immunitety
Głosujcie na Ziobro,on z tym sQewysyństwem skończy,oczyści, zrobi porządek,wariograyfy,badanie moczu co miesiąc,obowiązkowo psychotesty,wykruszą się bandyci w togach !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich sędzi czy też sędziów jest więcej - tylko światło dzienne tego nie zobaczy . W Bydgoszczy sędzia Monika Górska Makarewicz -- to jest dopiero ziółeczko ----- i co ---- i cisza . Wygląd zewnętrzny - owszem - ładna - ale co z tego gdy jest sędzią wybiórczą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***chelm.sr.gov.pl/wydzialy-sadu-rejonowego/ii-wydzial-karny.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak oto, zupełnie niechcący, bogusław biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów po-psl polska istnieje jako paŃstwo prawne równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina ewa kopacz. bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie. obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca. zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach. osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach. ******oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-czesc-1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...